28. 10. 2016  |  Meniny: Dobromila

Nový rok bude vhodný na materstvo, tvrdí Horoskop roku 2009.

Aký bude? Čo prinesie? Pýta sa iste väčšina z nás. Poďme sa trochu zabaviť a opýtajme sa hviezd.

Ekonomika:
Celkové ladenie horoskopu na rok 2009 naznačuje nedostatok dynamiky, spomalenie rastu, stagnáciu.

Relatívne stabilnú finančnú hladinu si udržia úradníci, dohľadové organizácie, štátni zamestnanci.

Odporúčam opatrnosť pri finančných operáciách, pamätajte na príslovie našich starých mám:
„Dvakrát meraj, raz strihaj.“

Politika:
Na vnútropolitickej scéne môžeme očakávať nedostatok zmyslu pre rozvoj, monotónnost uprednostňujúcu úřadnícky prístup pred myšlienkovým rozmachom.

Kríza sa stáva hlavnou témou.
Politický vývoj na domácej scéne bude naďalej pragmatický, lobistický s prevažujúcim záujmom o povznášajúce idey. Finančná kríza nás, našťastie, potlačí k zmene hodnotového systému a k zmene myslenia. Niekedy okolo 10. 2. - 5. 6. 2009 môžeme očakávať zásadnú mediálnu aféru.

Život:
Nové a netradičné si bude musieť zmerať sily so zabehnutým poriadkom, stereotypom na všetkých úrovniach. Už však nebude možné len tak stáť bokom a čakať, ako sa situácia vyvinie. Budeme tlačení do zmien, nových uhlov pohľadu.
Nášmu všednému každodennému životu a zdraviu rozhodne prospeje viac relaxu, voľnosti, nezaplneného priestoru. Znamená to pracovať inak, nemať v diári naporciovanú každú minútu.
Môžeme tiež očakávať nápadné a náhle zmeny vo vzťahoch.
Ujasníme si, koho vlastne potrebujeme a kto k nám patrí.

Rodina:
Rok 2009 možno nazvať rokom rodiny. Téma rodiny a predovšetkým jej usporiadanie sa nám bude takmer vnucovať. Pritom pôjde o to, ako taký tradičný útvar, akým rodina je, prestavať, aby zodpovedal moderným požiadavkám ľudí. Budeme musieť použiť svoj zdravý sedliacky rozum, schopnosť nezávislého a kritického myslenia.

Materstvo:
Obdobie vhodné na materstvo. Mnoho žien dospeje do štádia matiek. Materstvo a ženstvo objaví nový ideál, nový filozofický rozmer. Ak pre niekoho „byť matkou“ bolo v protiklade s „byť ženou“, potom v roku 2009 môže prísť uzmierenie, priblíženie oboch pólov.

Baran – Finančný profit vám môže prísť zo spoločného podnikania s priateľmi. Každodenný rytmus od vás bude vyžadovať organizovanosť, poriadok, usporiadanosť. Ak sa však podľahnete rutine, hrozia vám poruchy trávenia či zápcha. Mali by ste čítať, diskutovať, stretávať sa so zaujímavými ľuďmi, aby okolo vás stále prúdili podnetné myšlienky, aby vás obklopovali svieže nápady a idey. Prospeje vám poriadok. V partnerskom vzťahu mmôžete očakávať súlad. Skúste dať najavo i lásku a nehu. Zásadné zmeny a premeny očakávajte v kariérnom vzostupe.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Býk – Vašim financiám hrozí, že ich pod vplyvom emócií ľahko rozhádžete, zle využijete. Odporúčam vám veľmi obozretne zvažovať investície a každú korunu trikrát obrátiť. Tento rok je menej vhodný na tvorivé počiny, zato praje podnikaniu ďalekých ciest. Môžete očakávať kariérny postup. Nápomocné vám v ňom budú ženy a priateľky.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Blíženci – Pre vaše financie sú nebezpečné impulzívne nákupy, nejasné preferencie. Odporúčam vziať rozum do hrsti a stáť nohami pevne na zemi. V domácnosti budete potrebné zmeny presadzovať iba ťažko. Dariť sa vám však bude v profesii. Láske u vás prospeje, keď si budete počínať nezávisle, aktívne a plne necháte vyniknúť svoju ženskost. Máte vhodný rok na počatie potomka. Budete sa tešiť dobrému zdraviu. Pozor si dávajte na kolená.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Rak – Vaša finančná situácia bude stabilizovaná. Mierne sa skomplikujú vzťahy s vašimi súrodencami. Vášmu zdraviu prospeje pohyb, cestovanie. Dramatické premeny očakávajte v partnerskom vzťahu. Prinajmenšom sa rozhýbu stojaté vody. Ak sa váš vzťah prežil alebo je v ňom niečo nezdravé, bude to odseknuté, odstránené. Hoci to niekedy bude vyzerať vo vašich vzťahoch dramaticky, nakonec to dobre dopadne. Sexuálna energia bude na vysokej úrovni. Dávajte pozor pri zaobchádzaní s cudzími peniazmi (pôžičky alebo správa cudzieho majetku). Očakávajte naštartovanie kariéry, prílev energie. Dostanete dobrú príležitosť presadiť sa.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Lev – Finančná situácia bude striedavá, bude vyžadovať opatrnosť. V každodennom živote budete mať dostatok síl a vitality. Váš každodenný život si vyžiada zmeny, prípadne aj nový začiatok, který prinesie trochu chaosu. Nedôsledné plytvanie silami sa nevyplatí. V láske očakávajte skôr romantické vzťahy. Keď umožníte partnerovi slobodný rozmach a nebudete štrngať reťazami, bude to fungovať. Pozícia Luny naznačuje pobyt v zahraničí, nemožno vylúčiť ani svadbu. Čaká vás kariéra v bankovom sektore a vo finančníctve.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Panna – Rok usilovnej práce, disciplíny, odriekania, ktoré vám pomôžu prekonať ťažkosti. Hmotné statky budú prichádzať z vašej každodennej práce. Odporúčam vám obozretnosť. Vaše lásky budú plamenné, ohnivé, iskrivé. Partnerky či partneri v znamení Škorpióna by vám mohli poriadne zavariť. Vzťahy v manželstve a partnerstve budú plné lásky a nehy. Tento rok je vhodný aj na počatie potomka.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Váhy – Finančné zázemie môžete hľadať v rodine a u blízkych. Dajte na svoj inštinkt, môže vám pomôcť zachrániť rodinný majetok. Budete si asi musieť trochu utiahnuť opasok. Čaká vás rok vhodný na počatie potomka. V láske čakajte skôr zväzky z rozumu, ktoré nemusia byť vždy neuspokojivé. Vášmu zdraviu prospeje, ak svoj denný režim prispôsobíte potrebe odpočinku a pravidelnému stravovaniu. V manželskom a partnerskom zväzku vám prospeje trochu viac voľnosti. Dariť sa vám bude v obchodných profesiách, telekomunikáciách, cestovnom ruchu.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Škorpión – K finančným záležitostiam pristupujte obozretne. Keď zvládnete svoj nesmierny optimizmus a veľkopanské chúťky, mohlo by sa vám dobre dariť. Vaše komunikačné schopnosti a duševné výkony budú na vysokej úrovni. Tento rok je vhodný aj na začatie studia. Dajte si pozor na ostrý jazýček a neprimeranú asertivitu voči svojim blížnym. Mohli by ste si pokaziť najmä vzťahy so súrodencami. Inak vás čaká šťastné obdobie aj v rodine. Pripravte sa na zamilovanosť, náhle citové zvraty. Pozor aj na úraz hlavy, pristupujte k veciam s rozvahou. S vysokou pravdepodobnosťou by ste mohli v roku 2009 konečne dosiahnuť manažérsku pozíciu.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Strelec – Strelca treba tento rok varovať, aby bol obozretný, inak budú pravdepodobne nasledovať citeľné finančné straty. Neodporúčame najmä investície s bleskovou návratnosťou, prípadne situácie, keď budete tlačení do rýchleho rozhodnutia typu: „Dostanete zľavu 20 %, ale zálohu musíte dať za pol minúty.“
Čaká vás obdobie vhodné na štúdium a vzťahy v rodine. Môžete očakávať, že sa zlepšia aj vaše vzťahy s matkou. Intímne vzťahy budú prichádzať razantne, búrlivo a rovnako náhle a možno nečakane zas pominú a odídu. Odporúčam spoločné cestovanie. V práci sa od vás bude vyžadovať presnosť, korektnosť, azda až akurátnosť. Nečakajte jednoduché povýšenie či raketový vzostup kariéry.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Kozorožec – Vašu finančnú situáciu možno označit za šťastnú.
Budete mať dostatok vitality na rozbeh a začatie nových projektov. Okolie sa bude môcť priučiť, ako vyzerá správny entuziazmus. Veľa pozornosti si vyžiada vaša rodinná situácia. V láske očakávajte skôr stabilné zväzky, žiadne velké vzlety a pády. Vášmu zdraviu prospeje každodenný ruch, komunikácia s druhými. Opatrnosť odporúčam pri cestovaní do zahraničia, na ďalekých cestách hrozia komplikácie.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Vodnár – Vaša finančná situácia si bude vyžadovať viac disciplíny. Pravdepodobne budete riešiť napätie medzi potrebou šetriť a chuťou investovať hneď a rýchlo. Môžete očakávať rok veľmi intenzívneho osobného dozrievania a rozvoja. Možno budete chvíľami tápať, kto ste a čo vlastne v skutočnosti chcete. Vaša ľúbostná situácia bude premenlivá, nestabilná a vďaka tomu zaujímavá. Kariérny vzostup si bude vyžadovať umenie diplomacie a prácu so zákulisnými informáciami.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Ryby – Vaša finančná situácia môže s pomocou priateľov nabrať celkom dobré obrátky a nastane zlepšenie. Nápady vašich kamarátov sa vám môžu zdať bláznivé, odporúčam ich však nehádzať za hlavu. Vo vzťahu vás čakajú vás sladké, nežné okamihy. Ak sa rozhodnete počať potomka, je vysoká pravdepodobnosť, že sa vám narodí dievčatko. V manželstve sa pravdepodobne objaví tendencia dostať sa nohami na pevnú zem. Úspech nájdete v povolaniach spätých s cestovaním či duchovným rozmerom. Dodržiavajte rozumnú životosprávu, pozor na zvýšené riziko infarktu, mŕtvice alebo iného poškodenia skôrnatených ciev alebo tepien.

Láska 
Peniaze 
Zdravie 
Práca 

Robert Leo

27. 5. 2010 |

Naposledy navštívené