25. 10. 2016  |  Meniny: Aurel

Nová Tehuľka LIVE! Už v utorok!

Pozor už budúci týždeň štartuje nová TEHUĽKA LIVE!! Spolu s ňou aj novinky a prekvapenia len pre vás.

Čakáte bábätko alebo sa na neho ešte len chystáte? Máte veľa otázok či pochybností alebo naopak skrátka len chuť sa deliť o svoje tehotenské zážitky s ostatnými?

Tak potom práve pre vás je tu unikátny projekt Tehuľka LIVE!, v ktorom sa dozviete veľa zaujímavých vecí o tehotenstve, pôrode aj šestonedelí zaujímavým spôsobom.
Podporujte sa navzájom s Tehuľkou LIVE! Zuzkou aj s ďalšími budúcimi mamičkami z KLUBU TEHULIEK!

Spolu s našou budúcou mamičkou môžete každý týždeň sledovať, zažívať a radovať sa z jej, prípadne aj z vášho tehotenstva. A to v priamom prenose!

Každý utorok sa s vami bude deliť o svoje zážitky z krásneho, tajuplného, ale veľakrát aj obavami naplneného zázraku v živote ženy – tehotenstva.

Buďte pri tom každý utorok na hlavnej stránke www.babyweb.sk
Začíname už budúci týždeň!

Pozrite a zaspomínajte si na TEHUĽKU LIVE! Anku a jej krásneho syna Matúška.
Príbehy TEHUĽKY Anky - nájdete tu

A čo všetko vám v tomto projekte ponúkame?

• Každý týždeň nový diel "tehuľkovského" denníku plný radostí i starostí, pocitov, zážitkov a aj nevyhnutného sebapozorovania, ktoré k tejto krásnej životnej etape patrí. Možno pomôže práve vám nájsť odpovede na otázky, ktoré tehuľkám nedajú spávať.

• Komentáre ošetrujúceho gynekológa – pôrodníka.

• Odkazy na súvisiace články na našom webe, ktoré budú tehotenské zážitky a poznatky dokresľovať pre najširší okruh čitateliek.

• Každý týždeň vám jedinečná ilustrácia daného týždňa tehotenstva ukáže, ako už je bábätko v brušku veľké a čo všetko už vie.

• Na krásnych fotografiách z ateliéru bude vidieť, čo sa deje „zvonku“ - ako rastie bruško a mení sa postava tehotnej ženy. Doplnia ich obrázky zo života či ilustračné fotografie.

Pýtate sa, čo z toho všetkého bude mať TEHUĽKA Zuzka?
Okrem dobrého pocitu, že bude zdrojom veľmi užitočných informácií pre naše čitateľky, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo alebo pôrod, dostane priateľskú podporu od čitateľov, bude mať skvelú lekársku starostlivosť, nové zážitky ako hviezda Babywebu a pre bábätko dostane unikátne vybavenie na prvý rok života.

A máme tu pre vás ešte jedno veľké prekvapenie!

KLUB TEHULIEK
Milou novinkou a bonusom projektu Tehuľka LIVE! je KLUB TEHULIEK.

O čo pôjde??
Dozviete sa už čoskoro! :)
Sledujte www.babyweb.sk

5. 12. 2010 |

Naposledy navštívené