Nákupy

Ešte netlačte: Jedinečná kniha o rodení na Slovensku

Nedávno vyšla kniha Ešte netlačte o slovenskom pôrodníctve. Mapuje prax v slovenských pôrodniciach, pomenúva problémy a prináša reálny obraz slovenského pôrodníctva najmä s pohľadom na poznatky najnovšej vedy. Prostredníctvom citátov žien sprostredkováva aj ich priamu skúsenosť. Nejde o knihu o... Celý článok »

Praktické tipy na príjemnú kúpeľ

Doprajte sebe i svojmu dieťatku v chladných dňoch príjemný kúpeľ. Tiež zbožňujete ten pocit, keď sa po pochmúrnom jesennom dni môžete ponoriť do vane plnej príjemne teplej vody? A o ešte potom po mrazivých zimných dňoch? Verte, že nie ste sami,... Celý článok »

Zaujalo nás: kyselina listová s metafolinom

V ostatnom čase sa už v období plánovania tehotenstva čoraz viac hovorí o užívaní kyseliny listovej. Kyselina listová (vitamín B9) má medzi vitamínmi pre tehotné výsostné postavenie: hrá kľúčovú úlohu pri delení buniek, je teda nevyhnutná pre... Celý článok »

Klub pre mamy na sieti

Premýšľate, ako sa po pôrode znova dostať do kondície? Váhate, či je správne naučiť svoje bábätko na cumlík? Hľadáte recepty na prvé príkrmy? Chceli by ste dostávať najnovšie tipy a darčeky z oblasti starostlivosti a výživy pre vášho drobčeka? Celý článok »

Ako dostať míňanie pod kontrolu

Poznáte to. Vyrazíte s plnou peňaženkou, vrátite sa, nič extra nekúpite a aj tak je väčšina peňazí preč. Na druhý deň si vyberiete z bankomatu a situácia sa opakuje. Výdavky sa napriek vašej snahe vymykajú spod kontroly. Dá sa tomu nejako predísť?... Celý článok »

Ako vybrať správnu autosedačku

Detská autosedačka je jediná účinná ochrana detí pred zranením počas autonehody. Pri jej výbere by preto nemala byť hlavným kritériom potreba vyhovieť dopravným predpisom a nízka cena. Za všetku šetrnosť by sme totiž mohli zaplatiť cenou najvyššou. Celý článok »

Kočíky

Prvá návšteva obchodu s kočíkmi je nezabudnuteľný zážitok. „Nikdy sme netušili, že existuje toľko druhov kočíkov, sme ohromení a zmätení zároveň,“ je typická prvá veta budúcich rodičov. Ale nezúfajte. Hoci existuje desiatka rôznych typov a modelov... Celý článok »

Ako vybrať správnu autosedačku

Detská autosedačka je jedinou účinnou ochranou detí pri autonehode. Pri jej výbere by preto hlavným kritériom nemala byť snaha vyhovieť dopravným predpisom či nízka cena. Za svoju šetrnosť by sme neskôr mohli zaplatiť tú najvyššiu cenu... Celý článok »

Pozor na nebezpečné lampy

Každá mamička chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Strach o jeho zdravie a bezpečnosť je prirodzený, no hrozby číhajú všade. Ak máte skúsenosti s nebezpečnými výrobkami, podeľte sa s nami o nich a diskutujte na našom fóre, možno práve vy niekomu... Celý článok »

Pozor na nebezpečné výrobky

Každá mamička chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Strach o jeho zdravie a bezpečnosť je prirodzený, no hrozby číhajú všade. Ak máte skúsenosti s nebezpečnými výrobkami, podeľte sa s nami o nich a diskutujte na našom fóre, možno práve vy niekomu... Celý článok »

Hrkálka s rúčkou v tvare motýľa

Slovenská obchodná inšpekcia zistila v ponuke pre spotrebiteľa, najmä deti, výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia a je preto výrobkom nebezpečným. Ide o nasledovnú hračku:Hrkálka s rúčkou v tvare motýľa, ITEM NO. 4941133 Celý článok »

Hrkálky – BABY LOVE PLAY SET

Slovenská obchodná inšpekcia zistila v ponuke pre spotrebiteľa, najmä deti, výrobok, ktorý predstavuje riziko ohrozenia zdravia a je preto výrobkom nebezpečným. Ide o nasledovnú hračku:Hrkálky – BABY LOVE PLAY SET, NO. 326-27 Celý článok »

Ďalší test autosedačiek: Dobré i zlé

Popredné európske autokluby ADAC, TCS a OAMTC otestovali vo svojom jesennom teste ďalších desať autosedačiek a spolu tak tento rok skontrolovali 32 sedačiek na európskom trhu. Rodičia tým získavajú možnosť vybrať si autosedačku na základe... Celý článok »

Pozri, ako je dnes pekne

Každé písmeno slovenskej i českej abecedy a k nemu milá historka zo života trojročného dievčatka, ktoré žije v zmiešanej česko-slovenskej rodine a hovorí s mamičkou po slovensky a s oteckom po česky. Celý článok »

Nebezpečná detská sieťová ohrádka

Slovenská obchodná inšpekcia zistila, že na trhu SR sa v ponuke pre spotrebiteľa nachádzal výrobok, ktorý na základe výsledkov skúšok predstavuje závažné riziko ohrozenia zdravia dieťaťa a je výrobkom nebezpečným Celý článok »

Stránky

Naposledy navštívené