24. 4. 2017  |  Meniny: Juraj

Najkrajšie Šípkové Ruženky

Princezná, ktorá mala po pichnutí tŕňom spať až do konca vekov, sa stala rozprávkovým symbolom spánku a nevinnosti. A my sme v mesiaci apríl hľadali tých najkrajších spáčov z detskej ríše – chlapcov i dievčatá. Ako to nakoniec dopadlo?
foto: archiv BR

1. miesto: Rebecca

Malá Becky alebo Bekuška z Nových Zámkov oslávila sedem mesiacov. V súťaži je absolútnym nováčikom a hneď získala prvé miesto. Nie div, že jej mamička odhaduje, že sa v budúcnosti vydá na modelingovú dráhu. To podľa toho, ako sa vždy rozžiari, keď blikne blesk. Tak uvidíme a držíme palce.

Víťazná snímka vznikla pri odchode z nemocnice, Rebecca ležala na svojej obľúbenej deke. A čo má malá slečna rada? Jej mamička nám napísala: „Má veľmi rada, keď sa s ňou zabávame, šteklíme ju, pískame, tlieskame... Je veľmi živá, o všetko sa zaujíma. Keď však zaspí, nezobudí ju takmer nič. A takto sladučko spinkala na výhernej fotke."  Medzi jej obľúbené hračky patria šuštiaca knižka, hrkajúca kvetinka, gumená pískacia žirafka.

2. miesto: S. Molnár

Rodičia spiaceho princa nám neposlali späť dotazník, takže vám o ňom nevieme nič povedať. I tak gratulujeme.

3. miesto: Filipko

Mama ho oslovuje Lilipenko alebo Šuliko. Fotografia malého Trnavčana vznikla pri veľmi slávnostnom okamihu, pri Filipkovom krste. „Najskôr veľmi plakal a potom si takto zopäl ručičky a zaspinkal," spomína mamička.

A čo má Filipko rád? „Veľmi rád pozerá rozprávky, chodí na ihriská do piesku alebo na šmykľavku, prípadne si stavia komíniky," napísala nám jeho mamička a ešte prezradila, že miluje psíky, sloníky, koníky a, samozrejme, kačky.

 

18. 6. 2014 |
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené