28. 10. 2016  |  Meniny: Dobromila

Keď sa drobec vyberie na drink...

...nemusí ísť až do mliečneho baru. Taký Junior Drink od Nestlé si môže dať kedykoľvek! Navyše s vanilkovou alebo kakaovou príchuťou je pre malých maškrtníkov obrovským lákadlom!

Máte doma malého drobčeka – objaviteľa a radi s ním skúšate nové veci? V prípade, že špunt patrí do vekovej kategórie 12 a viac mesiacov, určite by vás nemala nechať chladným novinka od Nestlé – Junior Drink. Ten možno dostať v dvoch príchutiach – vanilkovej a kakaovej.

Cereálny nápoj je uložený vo farebnom praktickom balení, ktoré vaše dieťatko na prvý pohľad isto zaujme. Vo vnútri sa ukrýva rozpustný nápoj, ktorý je plný zdravých a potrebných cereálií – 60% cereálií obsahuje kakaový drink a až 75 % dôležitých cereálií sa skrýva vo vanilkovom drinku. Cereálie sú upravené špeciálnou technológiou – sú ľahko stráviteľné, no napriek tomu sýte.

Príprava drinku je veľmi jednoduchá! Do 200 – 250 ml studeného či teplého mlieka, ktoré je vhodné pre malé deti, napríklad Junior mlieko Bifidus 1+, nasypte 4-5 kávových lyžičiek Junior Drinku a dôkladne premiešajte lyžičkou, vidličkou alebo metličkou. Môžete tiež použiť ručný mixér, aby bol nápoj skutočne dôkladne premiešaný a trošku vyšľahaný. Junior Drink môžete následne podávať vášmu drobčekovi z obľúbenej dojčenskej fľaše či hrnčeka s „pítkom“. Keďže Junior drink obsahuje veľké množstvo cereálií, je lepšie ho vždy pred použitím ľahko pretrepať, aby bola konzistencia nápoja ideálna k pitiu.

Junior Drink od Nestlé je plný potrebných cereálií a vďaka obľúbeným a lákavým príchutiam si váš drobec svoj drink vychutná až do dna.

Balenie: Nestlé Junior Drink : 400 g
Odporúčaná cena: 3,60 €
Kúpite v lekárňach, predajniach TESCO a vo vybraných maloobchodných reťazcoch.
Viac informácií nájdete na www.dojcenskavyziva.sk

9. 6. 2011 |

Naposledy navštívené