25. 10. 2016  |  Meniny: Aurel

Imunita detí v zime

KOMERČNÁ PREZENTÁCIA Bacily sú všade a v detskom kolektíve sa každá viróza ľahko šíri. Výsledkom sú teploty, kašeľ, sople z nosa a prebdené noci. Doplnok stravy MultiIMUN Sirup obsahuje vitamín C, znižuje mieru únavy aj vyčerpania a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Vsaďte na vitamín C

Imunitou nazývame schopnosť organizmu brániť sa útoku vonkajších aj vnútorných škodlivých látok. Táto prirodzená obranyschopnosť v zime klesá a je potrebné ju preventívne posilňovať. Predovšetkým je nutné dodávať telu vitamín C, ktorý prirodzene nabudí funkciu imunitného systému, zníži únavu a uľaví od vyčerpania.

Pridajte extrakt z hlivy ustricovej

Ďalším dôležitým bojovníkom proti virózam je hliva ustricová, ktorej vlastnosti poznali už starovekí Číňania. Táto huba rastie prevažne na listnatých stromoch, z ktorých čerpá živiny. Obsahuje preto vysokú koncentráciu vitamínov B, C, D, stopové prvky ako železo, draslík, zinok, selén, beta-glukány, a širokú škálu dôležitých proteínov, enzýmov a mastných kyselín.


Sirup bez konzervačných látok MultiIMUN deťom chutí

Prípravok MultiIMUN Sirup (doplnok stravy) kombinuje zloženie vitamínu C a extraktu z hlivy ustricovej, ktorá obsahuje 30% koncentráciu povzbudzujúcich beta-glukánov. Prípravok je navyše obohatený o nukleotídy.

Doplnok stravy MultiIMUN Sirup (150 ml) obsahuje látky, ktoré deti v záťažovom zimnom období potrebujú, je bez konzervačných látok a navyše deťom naozaj chutí. Podľa odborného posudku Českej pediatrickej spoločnosti je prípravok vhodný pre deti od 1 roku.

Viac informácií získate na www.omega-pharma.cz

Zbierajte magnetky a spievajte s rapujúcim levom.

V každom balení nájdete tiež darek v podobe magnetky s levíkom Multikingom, ktorého hravé video si pozriete tu.

4. 2. 2014 |

Naposledy navštívené