23. 10. 2016  |  Meniny: Alojzia

Hľadáme novú Tehuľku LIVE!!

Pozor, pozor! Veľké hľadanie tehuľky sa začína!
Čakáte bábätko a chceli by ste sa so svojou radosťou podeliť s celým svetom? Máte okrem toho veľa otázok alebo pochybnosť, na ktoré chcete hľadať odpoveď spolu s ostatnými mamičkami? Radi by ste si zároveň zabezpečili výbavu pre prvý rok života vášho drobca?

Áno? Tak neváhajte a prihláste sa do nášho konkurzu!

Získate nielen jedinečnú možnosť deliť sa o svoje pocity s ostatnými mamičkami, ale zaistíte sebe a aj svojmu bábätku tú najlepšiu starostlivosť počas svojho tehotenstva.

Okrem toho vám ostane úžasná spomienka na celé toto nádherné obdobie – pamiatka v podobe vašich tehotenských fotografií a potom aj fotografií vášho dieťatka, ktoré len pre vás vytvorí profesionálny fotograf.

Ako sa zapojiť do konkurzu?
• na adresu redakcie e-mail napíšte niekoľko slov o sebe, vrátene stručného životopisu a tiež dôvody, prečo sa hlásite do nášho konkurzu. Priložte tiež, prosím, vašu portrétnu fotografiu.
• Pozor prihlášky posielajte od pondelka 8. 11 do nedele 15.11.
• Do konkurzu sa prihláste vtedy, keď vaše tehotenstvo nepresiahlo 8. týždňov.

Odpovieme všetkým čitateľkám a vybrané mamičky pozveme na konkurz.


Takto vyzerala Tehuľka Anka v 22. týždni tehotenstva

Tehuľka Anka sa s nami delila o svoje zážitky z krásneho, tajuplného, ale veľakrát tiež obavami napĺňaného zázraku v živote ženy – tehotenstva. Jej príbeh ste mnohé sledovali so záujmom až do pôrodu v júli tohto roku, keď priviedla na svet krásneho Matúška.

Vyskúšajte to tiež!

Všetky diely seriálu Tehuľka LIVE! Anka nájdete tu

Čo všetko projekt Tehuľka LIVE! zahŕňa?

• Každý týždeň nový diel „tehuľkovského“ denníka, ktorý je plný radostí a starostí, pocitov, zážitkov a aj potrebného sebapozorovania, ktoré k tejto krásnej životnej etape patria. Možno pomôžeme práve Vám nájsť odpovede na otázky, ktoré víria každej tehotnej žene v hlave.

• Pravidelné komentáre ošetrujúceho gynekológa.

• Prostredníctvom odkazov na súvisiace články na našom webe sa tehotenské zážitky a poznatky priblížia čo najširšiemu spektru čitateliek.

• Každý týždeň vám na jedinečných ilustráciách ukážeme, aké je už bábätko v brušku veľké a čo všetko už vie.

• Pekné fotografie nám ukážu, čo sa deje „navonok“ – ako rastie bruško a ako sa mení postava ženy. Doplnia sa tiež fotografiami zo života, ilustračnými obrázkami, ale aj autentickými rozhovormi s našimi protagonistami.

A na čo sa naopak môžete tešiť naša nová „tehuľka“?
Okrem dobrého pocitu, že bude zdrojom veľmi užitočných informácií pre naše čitateľky, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo alebo pôrod, získa priateľstvo čitateľov, lekársku starostlivosť, nové zážitky ako hviezda Babywebu a očakávané bábätko dostane výbavičku na prvý rok života.

Nestojí to za vyskúšanie?

Aký bol prvý príbeh našej Tehuľky Anky. Pozrite sa sem.

Sme v tom s vami

Vaša redakcia Babywebu

NEZABUDNITE prihlášky posielajte od pondelka 8. 11 do nedele 15.11

5. 11. 2010 |

Naposledy navštívené