24. 10. 2016  |  Meniny: Kvetoslava

HappyFoto Baby roka 2016: Najkrajšie májové deti

Je tu ďalší mesiac a my pre vás máme víťaza májového kola, tentoraz na tému Dieťa a najobľúbenejšia hračka. Ak tu chcete nabudúce vidieť aj svoje zlatíčko, neváhajte, prihláste sa do niektorého z ďalších kôl a vyhrajte atraktívne ceny. Máte sa na čo tešiť!
foto: archiv Babyroka

Víťaza každého kola čakajú naozaj veľmi zaujímavé ceny – tu samôžete pozrieť, čo môžete vyhrať.

Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnia na prvých troch miestach, navyše postupujú do superfinále, kde na absolútneho víťaza čakajú úžasné ceny v hodnote vyše 900 eur. A to predsa stojí za to!

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Aby fotografia porotu zaujala, musí spĺňať nielen zadanú tému mesiaca, ale zároveň musí byť kvalitná – ostrá, dobre sfarbená, so zaujímavou kompozíciou. Na fotke si dajte naozaj záležať, krásnych detí je v súťaži veľa, musíte teda zaujať fotografiou.

A kto vyhral v tomto kole?

Prvé miesto – Miško

Prvé miesto patrí tomuto očarujúcemu chlapčekovi Miškovi. Najradšej má svojho plyšového kamaráta, ktorý je taký mäkučký... :-)

Druhé miesto – Márton

Okatý chlapček Márton, ktorý obsadil druhé miesto, miluje skúmanie všetkého nového. Práve sa chystá zistiť, čo dokáže tá úžasná farebná kocka. :-)

Tretie miesto – Alex

Na treťom mieste je rozosmiaty chlapček Alex, ktorý sa najradšej hrá s autami. A my ho úplne chápeme. Taký krásny nákladiak by sme brali aj my! :-)


Viac informácií o súťaži na: babyroka.babyweb.sk

20. 6. 2016 |
Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázok používateľa stastnablcha
stastnablcha

krasne drobčeky... nadherné

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené