26. 4. 2017  |  Meniny: Jaroslava

HappyFoto Baby roka 2016: Najkrajšie júlové deti

Je tu august, čo znamená, že už poznáme víťaza júlového kola, tentoraz na tému Dieťa a dobrodružstvo. Ak tu chcete nabudúce vidieť aj svoj pokladík, neváhajte, prihláste ho do niektorého z ďalších kôl a vyhrajte atraktívne ceny. Máte sa na čo tešiť!
foto: archiv Babyroka

Víťaza každého kola čakajú naozaj zaujímavé ceny – tu si, samozrejme, môžete pozrieť, čo môžete vyhrať.

Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnia na prvých troch miestach, navyše postupujú do superfinále, kde na absolútneho víťaza čakajú úžasné ceny v hodnote vyše 900 eur. A to predsa stojí za to!

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Aby fotografia porotu zaujala, musí spĺňať nielen zadanú tému mesiaca, ale zároveň musí byť kvalitná – ostrá, dobre sfarbená, so zaujímavou kompozíciou. Na fotke si dajte naozaj záležať, krásnych detí je v súťaži veľa, musíte teda zaujať fotografiou.

A kto vyhral v tomto kole?

Prvé miesto – Niky

Pre usmievavé dievčatko Niky, ktorému patrí prvé miesto, je najväčším dobrodružstvom jednoznačne cestovanie. No uznajte sami, nie je poznávanie nových miest napínavé a zábavné? :-)

Druhé miesto – Jakubko

Druhé miesto obsadil akčný chlapček Jakubko, ktorý dáva prednosť poriadnemu chlapskému dobrodružstvu – lozeniu po stromoch. A ide mu to teda perfektne! A počkajte, až ešte trochu vyrastie. :-)

Tretie miesto – Jurko

Do lozenia po stromoch sa zamiloval i veselý chlapček Jurko, ktorému patrí tretie miesto. Zatiaľ pri lození potrebuje trochu pomôcť, ale keď bude poctivo trénovať, nabudúce na strom určite vylezie sám. :-)


Viac informácií o súťaži na: babyroka.babyweb.sk

26. 8. 2016 |
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené