26. 5. 2017  |  Meniny: Dušan

HappyFoto Baby roka 2016: Najkrajšie augustove deti

Máme tu október, čo znamená, že už poznáme víťaza augustového kola, tentoraz na tému Otecko a ja. Ak tu chcete nabudúce vidieť aj svoj pokladík, neváhajte, prihláste ho do niektorého z ďalších kôl a vyhrajte atraktívne ceny. Máte sa na čo tešiť!
foto: archiv Babyroka

Víťaza každého kola čakajú naozaj zaujímavé ceny – tu si, samozrejme, môžete pozrieť, čo môžete vyhrať.

Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnia na prvých troch miestach, navyše postupujú do superfinále, kde na absolútneho víťaza čakajú úžasné ceny v hodnote vyše 900 eur. A to predsa stojí za to!

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Aby fotografia porotu zaujala, musí spĺňať nielen zadanú tému mesiaca, ale zároveň musí byť kvalitná – ostrá, dobre sfarbená, so zaujímavou kompozíciou. Na fotke si dajte naozaj záležať, krásnych detí je v súťaži veľa, musíte teda zaujať fotografiou.

A kto vyhral v tomto kole?

Prvé miesto – Dávid

V ockovom náručí je skrátka najbezpečnejšie. To vie i chlapček Dávid, ktorému patrí prvé miesto v tomto kole. Ešte pusinka od ocka na tvár a ochvílku bude sladko spinkať. :-)

Druhé miesto – Aďko

Druhé miesto obsadil chlapček Aďko, ktorý s oteckom rád podniká najrôznejšie výlety. A my sa nečudujeme. Chlapské výpravy plné dobrodružstva a smiechu, to je ale zábava! :-)

Tretie miesto – Kirka

Za zábavou by najradšej vyrazila i Kirka, ktorej patrí tretie miesto, otecko by si však radšej pospal. :-) Keď však bude Kirka poriadne papať, už ju ocko takto neudrží. :-)


Viac informácií o súťaži na: babyroka.babyweb.sk

7. 10. 2016 |
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené