23. 10. 2016  |  Meniny: Alojzia

Pohlavie dieťaťa

Úvodný príspevok témy

Obrázok používateľa Administrátor BW
Administrátor BW
Pohlavie dieťaťa

Je dobré poznať ho vopred?

Najnovšie príspevky

Obrázok používateľa

Keď som povedala našej osemročnej dcérke, že bude mať súrodenca...hned sa ma spýtala,či bude mať sestričku alebo bračeka, aby sme sa mu hned od začiatku mohli prihovárať menom...:-)) keď som mala v brušku ju, tak som mala pocit že to bude chlapček, nakoniec mi lekárka povedala, že budeme mať dievčatko...tak som sa v piatom mesiaci musela preorientovať z chlapčeka na dievčatko:-))ale je to asi o tom, kto ako chce...pre mna osobne bolo výhodnejšie, že som mohla nakupovať ružové vecičky, aj teraz sa teším, kedy sa dozvieme pohlavie nášho druhého dieťatka:-))

Obrázok používateľa Táňa11
Táňa11

Ahoj. Ja osobne sa tiez neviem rozhodnut, chcela by som to nechat aj ako prekvapenie, zaroven sme s manzelom velmi zvedavi. Rozpravame sa s babatkom ako s chlapcekom, mam taky pocit, ze to bude chlapec. Ale nic nie je iste...Asi na ultrazvuku neodolam a opytam sa..

Obrázok používateľa

Ahojte kočky. Čo si myslíte o tejto téme? Je fakt dobré vedieť dopredu pohlavie? Ja by som teda chcela vedieť, čo to bude, tobôž, keď sú dve. Teraz sa s nimi rozprávam ako bábatkami, ak by som vedela, čo to bude, tak by som ich volala už menami. Síííce, počula som veľa príbehov, ako sa lekár pri určení pohlavia zmýlil a potom ženy pri pôrode zažili menší šok. Hlavne, keď si už všetko prichystali v určitých farbách. Ale i tak, ja som strašne zvedavá...

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené