27. 10. 2016  |  Meniny: Sabína

BRIO vláčik ako dobrý darček?

Úvodný príspevok témy

Obrázok používateľa Kimy333
Kimy333
BRIO vláčik ako dobrý darček?

Dobrý deň...synovcovi na Vianoce riešime BRIO vláčik. Má 3 roky a zamýšľame sa či je to vhodné a či to využije. Manžel má rád tradičné hračky a tento vláčik ho oslovil. Mne sa páči možnosť dokúpenia ďalších dielov časom až bude starší...Máte ho niektorí doma? Ďakujem z akúkoľvek recenziu...

Najnovšie príspevky

Obrázok používateľa jantar
jantar

ja som počula na brio vláčik samú chválu, tak to idem synovi kúpiť. Má rád všelijaké skladačky a duplo, tak toto by sa mu mohlo páčiť.

Obrázok používateľa ZabkaLabka
ZabkaLabka

perfektný nápad navyše na tom raji hračiek ako píšu baby nájdeš kopu doplnkov čo stopercentne potešia 

Obrázok používateľa tindy
tindy

Ako píšu baby tak fakt pozor na rôzne lacnejšie fejky. My sme taktiež kupovali originál BRIO základnú sadu malému na narodeniny ale z rajhraciek.sk a ujalo sa :)

Obrázok používateľa tindy
tindy

Ako píšu baby tak fakt pozor na rôzne lacnejšie fejky. My sme taktiež kupovali originál BRIO základnú sadu malému na narodeniny a ujalo sa :)

Obrázok používateľa gabona
gabona

Ahoj, brio vláčik je krásna hračka, dá sa dokupovať a mne sa s tým deti veľmi prehrali. Je to hračka, ktorá sa dedí, presne ako lego. Odporúčam.

Obrázok používateľa Beruska
Beruska

JJ je to úplne super ale už to omrzeloo a teraz sme malému objednali takú vyplňovačkovú knihu z egmontu a zatiaľ baví :D

Obrázok používateľa marcyelka
marcyelka

jooj dakujem ti ! ja aj tak nakupujem vacsinou vsetko cez internet :) lebo s detmi nemam cas chodit po obchodoch ;)

Obrázok používateľa katusenka
katusenka

Ahojki, máme ju doma už nejaký čas a je fajn, ale popravde, dávaj si pozor na rozne fejky.. ja som ju kupovala kedysi myslím rok dozadu pod stromček alebo tak nejak na pexik.inshop.cz aj pár iných hračiek ešte k tomu pre sestrine bábo ...inak som spokojná, neporiadok určite nerobí, teda nemala by ! :)

Obrázok používateľa marcyelka
marcyelka

Ahojte, máte niekto prosím skúsenosť s tou penovou plastelinou play foam? Je to dobre pre deticky, a hlavne nerobi to bordel ?

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené