27. 10. 2016  |  Meniny: Sabína

Darček pre rodičov a blízkych

Pomôže telu, poteší dušu...

Bolia ich kĺby a stále nič nepomáha?

Príčinou môže byť zápal, ktorý zmeny v opotrebovanom kĺbe spravidla sprevádza. Enzýmy v lieku Wobenzym obmedzujú prejavy zápalu a urýchľujú ústup opuchov. To vedie k zmierneniu bolesti a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.

Majú problémy s hojením rán?

Wobenzym zlepšuje prekrvenie tkanív a priechodnosť lymfatických ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobeniu postihnutého miesta živinami a odstraňovaniu nežiaducich látok z rany a jej okolia. To umožňuje naštartovať procesy hojenia aj u dlhodobo sa nehojacich rán.

Čaká ich operácia?

Wobenzym skracuje dobu hojenia a obmedzuje výskyt pooperačných komplikácií, napr. s hnisaním rany. Urýchľuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov a podliatin a zmierňuje bolesť. Najlepší účinok možno dosiahnuť, ak sa Wobenzym začne užívať čo najskôr po operácii, samozrejme po predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

Majú problémy s imunitou?

Trápia ich neustále chrípky a angíny? Obranyschopnosť organizmu býva najviac ohrozená v jesenných a zimných mesiacoch a tiež v starobe, kedy už je imunitný systém do istej miery opotrebovaný. Wobenzym posilňuje oslabenú imunitu a pomáha zabrániť častému opakovaniu chorôb.

To sú štyri dôvody, prečo darovať liek Wobenzym. A jeden navyše:
k Wobenzymu 800 tbl. 2 darčeky zadarmo:
Prevenzym 60 tbl. a CD s vianočnými koledami
do 30.11.2011

www.wobenzym.sk

Wobenzym je tradičným liekom z prírodných zdrojov na vnútorné použitie. Čítajte pozorne príbalovú informáciu. Prevenzym – doplnok stravy.

24. 11. 2011 |

Naposledy navštívené