26. 10. 2016  |  Meniny: Demeter

Ako som si užila svoj ​​prvý výlet s dieťatkom? 8. príbeh

Milí čitatelia, súťažili ste o najvtipnejší príbeh. Písali ste nám svoje príbehy, ako ste si užili svoj prvý výlet s dieťatkom. Ako ste to prežívali, ako to dopadlo a čo by ste poradili iným mamičkám.

Príbehy vybrala redakcia a postupne vám ich budeme predstavovať na našej hlavnej stránke.

8. príbeh od Magdalény Kosnovskej:

Ani neviem akoby som od radosti začala :) Náš veľký prvý výlet dopadol na jednotku. Zvládni sme prísť zdraví a šťastí všetci členovia posádky. Najmenší člen rodiny sa nám postaral o neuveriteľnú zábavu. Navštívili sme ZOO v Zlíne. Náš chlapček má veľmi rád zvieratká a nadmieru si rozumel s opičkami, nie žeby sa vtedy s nami nepodelili ešte aj o jedlo. Komunikoval s nimi na výbornú, rečnil, spieval, kričal a vydával neuveriteľné zvuky. Prilákali sme si aj pozornosť okoloidúcich.

Nemohli sme ani rýchlo odísť, stále na nich kričal že opi opi, vyplazoval jazyk :) i istom momente sme chceli byť niekde inde, ale keď si to opäť predstavím je mi do smiechu :) Po rozlúčení s opičkami sme sa vybrali na zmrzlinku. Synček mi ju ešte stihol ponatierať na krk :) a po papaní jednej zmrzliny sme boli všeeetci neuveriteľne špinaví ako takí kominári :) Ale môžeme povedať že sa nám výlet vydaril ( bez plaču ).

www.femibion.sk

Vyhlásenie súťaže tu.

Viac o súťaži tu

Vaša redakcia Baby-web.sk

19. 12. 2011 |

Naposledy navštívené